top of page
dps_66.jpe

VOLNÁ MÍSTA V PRAGOBOARD

Hledáte smysluplnou práci se skvělým finančním ohodnocením? Teprve začínáte, nebo už máte pracovní zkušenosti? Hledáme právě Vás!

Aktualizováno 01/2024

V současné době obsazujeme pozice:

  • TESTER/TECHNIK TESTOVÁNÍ DPS

  • TECHNIK ZPRACOVÁNÍ FLEX A FLEX-RIGID DPS

HLEDÁME::
Tester/Technik testování plošných spojů

36 000 - 45 000 kč ( nebo dle zkušeností a schopností)

+ osobní ohodnocení/bonusy

SVÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA vackova@pragoboard.cz

Máte elektro-technické vzdělání?

Zajímá vás různorodá práce s nejmodernějšími technologiemi?

Víte co je létající sonda?

A v neposlední řadě, víte, že tišťáky nejsou dnešní noviny?

Tak u nás, vás to bude bavit!

Náplň práce:

  • příprava testovacích programů

  • obsluha testovacích strojů (optický tester a elektrický tester s létajícími sondami)

  • vyhledávání a opravy chyb na plošných spojích

Odborné znalosti a dovednosti:

  • vyhodnocování kvality plošných spojů , SŠ, nejlépe obor ELEKTRO, pozice je vhodná pro absolventy případně studující na pozici brigádníka

  • svědomitost, samostatnost a zodpovědný přístup

  • schopnost pracovat v týmu

  • praxe v oboru výroby nebo zpracování plošných spojů výhodou

  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české firmy, možnost profesního a osobního rozvoje

  • práci v příjemném pracovním kolektivu

  • odpovídající platové ohodnocení

  • firemní benefity (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, týden dovolené navíc)

  • termín nástupu ihned, nebo dle dohody

  • místo výkonu práce v Praze – Technologický park Běchovice

HLEDÁME:
Technik lisování flex a flex-rigid DPS

35 000 - 45 000 kč ( nebo dle zkušeností a schopností)

Víte, že tišťáky nejsou dnešní noviny?

  • Příprava paketů vícevrstvých DPS

  • Obsluha laseru pro vrtání slepých děr a laserové frézování

  • Lisování flex a flex-rigid DPS

  • Kontrola skladu flexibilních materiálů

  • Kontrola kvality výstupu z procesu

  • časová flexibilita, práce v dvousměnném provozu

  • SŠ příp. VŠ vzdělání elektrotechnického příp. strojírenského zaměření

  • Zkušenost s výrobou plošných spojů velkou výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní české firmy, možnost uplatnění vlastní invence, profesní a osobní rozvoj

Přidejte se k nám
Vyplňte své údaje, a my se Vám ozveme!

Děkujeme, brzy se Vám ozveme!

bottom of page